Show and the City se stalo benefičním večerem roku v Brně

Narozeniny salónu Tawan Brno, který se spojil s dobročinnou organizací Dnes Pomáhám a produkční agenturou Wonder Production se staly nejvýznamnějším benefičním večerem roku 2019 v Brně.

Celý večer se odehrával v příjemných prostorách atria hotelu Barcelo Brno Palace, kde vyrostlo dlouhé molo se zavěšenými lustry, které vytvořilo prostor pro nabitý program módních přehlídek a dalších umělců. Na mole prezentovaly modely známých českých návrhářů pouze ty nejkrásnější české modelky, mezi kterými byla například Kristýna Kubíčková, Czech Miss Earth 2016 nebo Michaela Habáňová Česká Miss 2017. Hosté se mohli pokochat pohledem na modely z dílny Aleše Báry, Miroslava Michaela Knota, Gábiny Páralové, Eccitante a Salonu č4, přehlídku uzavřely Neonky by Nela Slováková.

Celým večerem provázela moderátorka Eva Decastelo, která dodala programu potřebné odlehčení a dostatek humoru. Publikum svým silným hlasem oslovila zpěvačka Leona Gyöngyösi, kterou v průběhu večera vystřídala Monika Bagárová v duetu se svojí sestrou Natálií. Módní přehlídky doprovodil na housle Michael Hejč, jehož interpretace známé Vltavy decentně doplnila modelky. Magickým momentem byly vstupy kouzelníků Lukáše a Pavla Šeklin, kteří na mole objevili papouška kakadu a vtáhly diváky do svých kouzel z Las Vegas. Okouzlená byla i Monika Bagárová, kterou zasněžili konfetami ze svých dlaní.

Vrcholem celého večera bylo předání šeku v hodnotě 100.200 Kč holčičce Lucince, která byla v dětství poškozena při zákroku v nemocnici. Šek Lucince předala zakladatelka dobročinné organizace Dnes Pomáhám Petra Pachlová, společně s managerem salónu Tawan Brno Tomášem Motalem. Benefiční večer si nenechaly ujít ani známé osobnosti, z nichž nejvýraznější byla Nela Slováková, která po předání šeku od společnosti Eccitante vystoupila z první řady a přislíbila Lucince úhradu čehokoli potřebného v hodnotě 10.000 Kč.

Co řekla o tomto benefičním večeru zakladatelka dobročinné organizace Dnes pomáhám Petra Pachlová?
„Show and the City byla naše zatím největší akce, kterou jsme spoluorganizovaly. Jsem šťastná, že se objevuje stále více lidí, kteří chtějí pomáhat, oslovují nás a my jim umožňujeme plnit jejich nesobecká přání. Jsem přesvědčená, že pomáhání by mělo patřit do běžného života každého zdravého člověka. Lucince jsme dnes udělali ohromnou radost. Nejenže jsme vybrali krásnou částku, ale ponese si z toho zážitek na celý život. Od Darinky (pozn. red. Miss a modelka Darja Jakucevičová Vozábová) dostala korunku ze soutěže Miss, od všech hostů vzkazy do knihy vytvořené pro ni. Děkuji tímto všem za projevenou důvěru a lidskost, se kterou se náš tým Dnes pomáhám v poslední době setkává. Jsem šťastná, že se daří šířit poslání našeho spolku - tedy inspirovat, pomáhat a spojovat pomocníky s těmi, kteří pomoc potřebují.“

Příspěvky na transparentní účet Lucinky Houškové stále chodí a bude tomu tak až do 30.10.2019, do ukončení veřejné sbírky.

https://www.facebook.com/showandthecity/videos/480697079212039/

DNES POMÁHÁM, z.s.

Přední 987/5c, 618 00 Brno

Ing. Petra Pachlová
+420 601 104 255 | petra@dnespomaham.cz

TAWAN Barceló Brno Palace

Šilingrovo náměstí 265/2, 602 00 Brno

Tomáš Motal
+420 774 674 519 | motal@tawan.cz


Copyright © 2019, Show and the City