Účinkující & hosté

Eva Decastelo

moderátorka

Eva Decastelo je v současné době reportérkou Top Star magazínu. Věnuje se i herecké kariéře. Vidět jste ji mohli v seriálu Ulice a nebo Ohnivé kuře.

Monika Bagárová

zpěvačka

Kristýna Kubíčková

Czech Miss Earth 2016

Michaela Habáňová

Česká Miss 2017

Leona Gyöngyösi

zpěvačka
Leona Gyöngyösi je nejznámější gospelovou zpěvačkou v České republice. Gospelu se věnuje již mnoho let a stojí za projektem Gospel Night v pražské Betlémské kapli.

Michael Hejč

houslista
Michael se narodil 10. ledna 1983 v Praze. Od roku 1988 začal aktivně studovat hru na housle. V letech 2004 a 2005 měl společné turné po Bulharsku s Petrou Janù, Martinem Maxou, Láďou Kerndlem, Terezou Kerndlovou a Jarkem Šimkem. V roce 2008 dvakrát úspěšně zahrál pro 18 000 diváků v pražské O2 Aréně a to na SensationWhite party a na koncertu Paul van Dyka, tím se stal historicky prvním houslistou na světě, který na takových akcích účinkoval. Na začátku roku 2009 během spolupráce s předním českým DJ Michaelem Burianem vyšla zremixovaná skladba Vltava, která se posléze stala hitem no. 1 nejen v českých, ale i zahraničních klubech a rádiích. V roce 2013 se více začal věnovat spolupracím se zpěváky a DJs a připsal si hned dva hudební hity. Se spoluprácí s DjkouLaydee Jane hit „Omaha“ a se zpěvákem Samerem Issou hit „Dreamer“. Stal se také stálým exklusivním hostem nejznámějšího clubu Maxim. V současné době se Michael intenzívně věnuje přípravě nového tanečního alba, natáčení svého lifestylového pořadu pro AllTelevision a začíná se věnovat zpěvu, který dříve studov

Lukáš a Pavel Šeklin

čeští kouzelníci a iluzionisté
Lukáš a Pavel Šeklin jsou přední čeští kouzelníci a iluzionisté. Vystupují spolu již několik let a dohromady je spojil především zájem o kouzla, zvířata a především společný cíl, kterým je přinést na pódium zábavu a úžas. Lukáš je hlavní postavou většiny kouzel a Pavel jej doplňuje spoluprácí s exotickými zvířaty. Společně se zaměřují především na kouzla a styl Las Vegas a celého USA, což můžete na vlastní oči vidět v každé jejich sho

Aleš Báry

módní přehlídka
Studio alešbáry ovlivňuje prostředí českého i evropského světa designu od roku 2001. Navazuje na práci rodinného módního salonu založeného ve 30. letech minulého století. Jejich podpisem jsou unikátní klobouky a hedvábné šaty doplněné autorskými šperky.

Miroslav Michael Knot

módní přehlídka
Miroslav Michael Knot módní návrhář který se již během studia na prestižních oděvních školách ve Strážnici a Brně věnoval zakázkové tvorbě společenských a svatebních šatů. Do své tvorby vnáší jedinečný a osobitý styl. Jeho šaty charakterizuje odvážná hravost skloubená s elegancí podtrhující ženskou linii, smysl pro detail a perfektní řemeslné zpracování. Všechny šaty prochází pouze jeho rukama, od výběru materiálu, přes první stříhnutí do látky, až po poslední steh.

Eccitante

módní přehlídka
Společnost Eccitante působí na trhu 18let. Mají dvě provozovny v Brně Horova 6A a Zelný trh 11 s dámskými i pánskými kolekcemi. Její majitelka Martina Zemanová se svým týmem si zakládají na tom, že každý klient je výjímečný a snaží se, aby svou jedinečnost klienti cítili při každé komunikaci s nimi. Osobní přístup pro ně není jen prázdný výraz, ale přesvědčení, jak být pro každého zákazníka nejlepším partnerem. Celý tým se pravidelně vzdělává v Asociaci stylistů v Praze. Pokud budete chtít, pomohou Vám nalézt Váš osobní styl. Nabízí značky jako je Patrizia Pepe, francouzská značka Cop. Copine, italské pánské Primo Emporio, Xagon man, QB 24, které při vzájemném propojení vytváří zajímavé outfity.

Gábina Páralová

módní přehlídka
Gábina Páralová je renomovaná česká módní návrhářka. Svůj první salón otevřela v Brně v roce 1996. Pražské zákaznice se dočkaly v listopadu 2010, kdy byl otevřen reprezentativní salon v Praze na Jakubské ulici. Její osobitý rukopis a styl oceňují a vyhledávají její stále klientky, mezi které patří Tana Vilhelmová, Simona Babčáková, Klára Oltová, Tereza Kostková. Spolupracovala i s držitelkou Anděla, Lenkou Dusilovou, které pomáhala vytvářet vizualizaci a modely na její CD Baromantika. Její modely se objevily i ve filmech, například v televizním filmu Roznese tě na kopytech , který byl natočen podle knihy zesnulé Simony Monyové. Gábina Páralová tvoří i modely pro moderátorky České televize.

Salon č4

módní přehlídka
Jsme zakázkové krejčovství SALONč4, exkluzivní ateliér, který reflektuje potřeby svých klientů, ale zároveň několikrát do roka inspiruje svými kolekcemi. Zakládáme si na dlouholeté spolupráci a přátelstvích jak s našimi zákazníky tak obchodními partnery. Svým řemeslným zpracováním podporujeme české návrháře na nejprestižnější módní akci Mercedes Benz Prague Fashion Week. Rádi Vás přivítáme v našem salonu na Čápkove 4 v Brně.

Neonky Nely Slovákové

módní přehlídka
Vznikly těsně po jejím vítězství v Hotelu Paradise, tudíž někdy roce 2014. Od té doby ušla Nela s jejími Neonkami obrovský kus cesty. Velmi úspěšné cesty. Plavky nosí tisíce zákaznic po celém Česko - Slovensku, včetně známých osobností ženského pokolení. Plavky Nela prodává ale i do Ameriky, Austrálie, Německa, Rakouska, Irska, apod. Neonky jsou založené především na barvách. V Nově otevřené kamenné prodejně v Brně, v Paláci Jalta, si můžete vybrat z desítek barev, limitovaných edicí nebo i ze značkových látek Dolce Gabbana, Versace apod. Nela to jednoduše umí a svědčí o tom její spokojené zákaznice a množství prodaných plavek. Její přehlídky jsou veselé a energické, což teď můžete právě vidět.

Veronika Boleslavová

moderátorka pořadu Sama doma České televize

Darja Jacukevičová Vozábová

Miss Brno 2007, iMiss 2009, Supermiss 2011

Alena Prešnajderová

modelka, Supermiss internet 2014, finalistka České miss 2013

Denisa Cziglová

bývalá modelka, účastnice kuchařské soutěže MasterChef Česko 2019
Denisa je i foodblogerka s příběhem. Zabývá se zdravou stravou, bez cukru a bez masa, protože je onkologickou pacientkou, která bojuje už pár let se svoji nemocí. Její příběhy a recepty najdete na webových stránkách foodtherapybydenisa.cz.

Pavla Ohnišťová

Miss Reneta 2016 a Modelka

Wanda Endlicher

modelka, Miss Brno Internet 2016

MFG

taneční skupina

Šárka Halámková

modelka

Markéta Rosická

modelka, zakladatelka společnosti Shine&Shine

DNES POMÁHÁM, z.s.

Přední 987/5c, 618 00 Brno

Ing. Petra Pachlová
+420 601 104 255 | petra@dnespomaham.cz

TAWAN Barceló Brno Palace

Šilingrovo náměstí 265/2, 602 00 Brno

Tomáš Motal
+420 774 674 519 | motal@tawan.cz


Copyright © 2019, Show and the City